Blíží se nám konec školního roku a tak bych moc rád poděkoval všem školám i školkám, které s námi spolupracují.
Není samozřejmostí, že spolupráce jsou a fungují, o to více si toho vážíme.
Chtěl bych zde vyzvednout Střední zdravotnickou školu v Opavě, která nám opět letos pomohla s organizací Zahradní slavnosti a zároveň zde měli tři žáci odbornou praxi. Považuji za důležité, aby odborné praxe nebyly jen formální záležitostí, ale aby žákům a studentům dali nahlédnout tzv. pod pokličku, aby věděli, co jejich budoucí povolání obnáší a zároveň si mohli i sami tříbit myšlenky, kde po ukončení studia chtějí pracovat. Děkujeme nejen samotným studentům, neboť spolupráce s nimi byla perfektní a vážíme si toho, ale také děkujeme pedagogům i vedení Střední zdravotnické školy v Opavě, že spolupráce opravdu funguje. Vážíme si toho a děkujeme.
Všem posíláme přání pokojných prázdnin, ať už na Střední zdravotnickou školu nebo i do našich kravařských škol a školek, tak i do dalších vzdělávacích institucí, se kterými spolupracujeme.
Kamil Kupka, ředitel