Výhody

Ideální poloha

Ideální poloha v klidné obytné zóně v sousedství krásného barokního zámku a přírodního parku, v blízkosti centra města s dostupností všech budov a institucí, které můžete k životu dále potřebovat – kostel, městský úřad, obchody, restaurace nebo fotbalové hřiště.

Rodinné prostředí

Téměř domácí rodinné prostředí, které umožňuje kapacita zařízení celkem pro 46 osob.

Bezbariérovost celého objektu

Bezbariérovost celého objektu a dobrá úroveň bydlení – objekt byl v roce 2004 kompletně rekonstruován.

Ve čtyřpodlažní budově je pro Vás připraveno 14 jednolůžkových a 16 dvoulůžkových pokojů, pouze pro 8 osob nabízíme společné sociální zařízení na chodbě maximálně pro jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj, všechny ostatní pokoje jsou se samostatným sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny účelným nábytkem s polohovacími postelemi a signalizačním zařízením. Zachování Vaší individuality a jedinečnosti podporujeme možností vybavit si pokoj vlastním televizorem, radiem a drobnostmi jako jsou obrazy a drobné doplňky.

Společné prostory

Budova je vybavena osobním výtahem. Je Vám k dispozici příjemné prostředí společné jídelny, společenské místnosti, dílny, venkovní terasy a zahrady. Pro své potřeby můžete využít dvě kuchyňky vybavené lednicí a varnou konvicí. Dále můžete využít koupelnu vybavenou masážním pultem, pro koupel imobilní osoby je k dispozici koupelna vybavená sprchovacím lůžkem.