Aktuálně

Květinový ples

Publikováno: 14. 2. 2019  - Aktuálně  - Trvalý odkaz

V úterý 12. února v odpoledních hodinách se v Domově pro seniory sv. Hedviky - Kravaře konal již tradiční ples, tentokrát KVĚTINOVÝ, na který se klienti i zaměstnanci dlouho připravovali. Radostná nálada, milí hosté, bohatá tombola, veselá hudba, skvělé občerstvení a mnohé…

[Pokračování článku]


Vystoupení dětí ze ZŠ Kravaře - Kouty

Publikováno: 24. 1. 2019  - Aktuálně  - Trvalý odkaz

Ve čtvrtek 24. ledna navštívily Domov pro seniory sv. Hedviky Kravaře, v doprovodu p. učitelky Kateřiny Koudelové, děti ze ZŠ v Koutech. Svým veselým a radostným vystoupením potěšily všechny zúčastněné klienty a vytvořily na jejich tvářích úsměvy.

[Pokračování článku]


Koncert sboru Fialenka

Publikováno: 22. 1. 2019  - Aktuálně  - Trvalý odkaz

V pátek 18. ledna vystoupil v Domově sv. Hedviky - Kravaře sbor Fialenka, který pod vedením p. učitelky Marie Kotulové a p. učitelky Silvie Weczerkové působí při ZŠ v Kravařích. Dětem i p. učitelkám děkujeme za velice pěkné vystoupení.

[Pokračování článku]


Univerzita III. věku - Vánoční zvyky a tradice

Publikováno: 11. 1. 2019  - Aktuálně  - Trvalý odkaz

V čtvrtek 10. ledna odpoledne jsme v Domově pro seniory sv. Hedviky - Kravaře přivítali PhDr. Evu Kolářovou, která klientům vyprávěla o vánočních zvyklostech a tradicích, jejich postupném vývoji a dalších zajímavostech. Své povídání doplňovala fotografiemi ze zámku v…

[Pokračování článku]


Vánoční vystoupení MŠ Kouty

Publikováno: 11. 1. 2019  - Aktuálně  - Trvalý odkaz

V závěru vánočního období Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře navštívily děti a učitelky MŠ Kouty, aby seniorům zahrály vánoční hru o narození Ježíška a zazpívaly koledy. Na konci krásného setkání děti klienty obdarovaly sladkým perníčkem.

[Pokračování článku]


Domov pro seniory sv. Hedviky – Kravaře, p. o.
Alejní 375/22, 747 21 Kravaře

+420 553 653 838